WARSZTATY

Moje autorskie warsztaty to niekończąca się podróż w głąb do niewidzialnego świata zwierząt, przyrody i samego siebie.

Przypomnisz sobie pradawny język który kiedyś, w dawnych zapomnianych czasach był jedynym sposobem porozumiewania się.

Będziesz poszerzać swoją receptywność i ćwiczyć postrzeganie pozazmysłowe.

Zanurzysz się w cichej przestrzeni, z której będziesz mógł dostrzec każdą istotę w jej prawdziwej naturze.

Pomogą Ci w tym Twoje własne zwierzęta.

Anna Dymek Fundacja Jedno

Program szkoleń składa się z sześciu poziomów zaawansowania, których nadrzędnym celem jest wsparcie Twojego indywidualnego stylu komunikowania się oraz solidne ugruntowanie 

własnej ścieżki praktyki i samorozwoju.

Poziom 0 jest dostępny w wersji ONLINE oraz stacjonarnej.

 

Wszystkie kolejne stopnie zaawansowania odbywają się stacjonarnie i zależnie od danego poziomu obejmują od dwóch do pięciu dni praktyki.

Dla osób, które mają odpowiednie predyspozycje oraz decydują się korzystać z porozumiewania się ze zwierzętami na co dzień, oferuję sesje mentorskie oraz programy rozszerzające dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Anna Dymek Fundacja Jedno

Aktualne terminy warsztatów znajdziesz w zakładce SKLEP

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych terminach

zapisz się na newsletter:

Od warsztatów poziomu „0” wszystko się zmieniło. Postrzegam świat zupełnie inaczej jakby innymi zmysłami….Każdy spacer w lesie jest dla mnie wielką przygodą. Moje zwierzaki same chętnie chcą się ze mną komunikować. To jest niesamowite! Odczuwam nawet ślimaka przechodzącego na szosie. Byłaś dla mnie iskrą, która rozświetliła moje serce i teraz widzę i czuję jeszcze bardziej…
warsztaty rozmowy ze zwierzętami
Kornelia. Na zdjęciu z Anokhi - od której wszystko się zaczęło
Czym jest warsztat? Powiedziałabym, że jest otwarciem, inicjacją dla pewnego procesu wzrastania. Z jednej strony jest cudownie magiczny, trochę jak spełnienie dziecięcych marzeń o odkryciu w sobie czarodziejskich mocy, a jednocześnie jest niezwykle praktyczny i pragmatyczny. Sięgający w głąb serca i w jakiś kosmiczny wymiar duszy, ale jednocześnie osadzony w tu i teraz – rzeczywisty i cielesny. To jest (..) krok do odkrycia siebie. Siebie w relacji z otaczającymi nas istotami i siebie w kontekście daru jakim możesz podzielić się ze światem. Uczy świadomej obecności i otwarcia się na odbiór tego co przychodzi, takie jakie jest. Bez oceny. Odnalazłam furtkę prowadzącą do domu mojej duszy.
warsztaty rozmowy ze zwierzętami
Agata. Opiekunka Bajki, Porto i Gwiazdy
Warsztaty z Anią to doświadczenie totalne. Wyrzucają w kosmos, trochę z nim trudno na początku, bo się trzeba zmierzyć z tym, co płynie, a jednocześnie zachować pion i uważność, bo to warunek sine qua non. Rzeczywistość wewnętrzna się poszerza, odczucia i odbiór świata także. Z jednej strony robi się „trudniej”, z drugiej – bardziej czuło i bardziej blisko, bo wejście do świata zwierząt to tylko przedsionek do wejścia dalej. Zaproszenie, które nigdy się nie kończy. Wielki szacun dla Ciebie Aniu. Wymiatasz: bez zbędnych słodkości, w punkt. Najlepsze warsztaty w moim życiu.
warsztaty rozmowy ze zwierzętami
Monika Pawluczuk. Reżyser, opiekunka Rublowa
Przemieniasz, uruchamiasz, wzbudzasz. Sprawiasz, że można dostrzec to, co niewidzialne dla oczu, usłyszeć to, co niesłyszalne dla uszu i dotknąć to, co niedotykalne dla dłoni. Dajesz i stwarzasz przestrzeń, dzięki której można wyjść poza powierzchnię i co ważne, zaufać sobie. Czuję ogromną wdzięczność dla Ciebie, za wszystko, co dla mnie zrobiłaś.
warsztaty rozmowy ze zwierzętami
Justyna Rucińska. Trener
Była to dla mnie podróż do wnętrza siebie, do zobaczenia siebie oczami moich zwierząt (…) Ogrom pięknych, ale także kilku trudnych doświadczeń i wglądów, które integrowałam w sobie wiele miesięcy po warsztatach, pozwoliły mi na transformację swoich przekonań oraz otwarcie serca na to czego nie rozumiem i nie znam, W tym na poszerzanie miłości w sobie. Wszystkim zainteresowanym pracą przede wszystkim nad swoim rozwojem, nad poznaniem innych Istot takimi jakimi są, poza naszymi projekcjami i utartymi dotychczas przekonaniami, polecam udział w warsztatach z całego serca. Przestrzegam natomiast przed lekkomyślnym podejmowaniem decyzji o udziale. Podróż z Anią jest do prawdziwych głębi istnienia i tylko odważny i gotowy na zmianę podróżnik skorzysta w pełni z tego daru.
warsztaty rozmowy ze zwierzętami
Ela Gładecka. Osteopata zwierząt, opiekunka Kiwi, Bugiego i Loli